שאלות ותשובות

למי מיועדים הפתרונות של גולדנרוד פיננסים?

חברתנו פונה אל כל פירמה במשק הישראלי המחזיקה בתיק חבויות מפוזר בשווי ניכר. אנו מציעים מוצרים פיננסים מגוונים המותאמים באופן ספציפי לכל תיק חבות. אנו עובדים עם חברות תקשורת, אשראי, יצרנים מובילים, בנקאות וכדומה ומספקים פתרונות פיננסים פרקטיים ומידיים לניהול תיקי חבויות.

מה החידוש שגולדנרוד פיננסים מביאה לתחום ניהול החבויות?

לאחר זיהוי צורך במודלים חדשניים לניהול תיקי חבויות במשק הישראלי, גולדנרוד פיננסים החליטה לייבא תוך התאמה למציאות השוק בארץ, מודלים כלכליים מוקבלים בארה"ב ובמדינות אירופה לניהול תיקי חבויות. אנו החברה הראשונה והיחידה המציעה ניהול חבויות המותאם באופן ספציפי לגובה התיק, פיזורו, אופי החבויות, גיל החבויות ולתרבות הגבייה של לקוחותינו. חברתנו אינה רוכשת חבויות ומתנתקת את הקשר בין הפירמה להליכי הגבייה כנהוג היום – אנו פועלים יחד עם הארגון, בשיתוף פעולה מלא, תוך מתן דיווח ושקיפות.

מה ההבדל בין ניכיון חובות לניהול תיק חבויות על ידי גולדנרוד פיננסים?

ניכיון חובות נעשה בשוק העסקי על ידי חברות גבייה שרוכשות חשבוניות שלא שולמו, צקים חוזרים וחבויות שונות. הלקוח של חברות אלו הוא בעל העסק הקטן והבינוני שאינו מצליח לגבות את החייב לו.

גולדנרוד פיננסים פונה אל הקהילה העסקית המחזיקה בעשרות ומאות אלפי לקוחות – הסקטור הבנקאי, העסקי המוביל, התקשורת, האשראי וכדומה. אנו מעניקים שירותי ניהול חבויות במגוון מסלולים מותאמים אישית לכל פירמה. אנו מציעים מגוון אפשרויות וכלים להתמודדות עם תיק חבויות גדול ומפוזר, כל תיק נבחן בקפידה ולכל פירמה מותאם הסכם ניהול ו/או רכישת חבויות בהתאם לצרכי הארגון.

האם מכירת החבויות תפגע במוניטין החברה?

במצב הנהוג כיום, פירמות מחזיקות במחלקת גבייה המטפלת בגביית חובות כאשר ללא יוצא מן הכלל, לאחר מספר ניסיונות גבייה כושלים, החוב עובר לטיפולו של צד ג. חברות גבייה ומשרדי עריכת דין המתמחים בתחום מקבלים לטיפולם את תיקי החייבים. מרגע זה הטיפול הישיר יוצא מידיה של הפירמה, תרבות השירות אינה מונהגת על ידי חברות הגבייה והתהליך לא אחת אגרסיבי וחסר גמישות מול החייב (שעד לפני מספר רגעים היה הלקוח היקר). למעשה, מכירת חובות הוא המצב הרווח כיום.

גולדנרוד פיננסים אינה נוהגת כחברת גבייה, אנו מציעים כלים פיננסיים ופרקטיים לניהול תיקי חייבים. אנו מתאימים את מערך הגבייה לערכי הפירמה שלכם, מתייחסים לכל חייב כלקוח, מציעים מגוון תכניות גמישות לכיסוי החוב ומתחייבים כי כל יצירת קשר עם לקוחותיכם תעשה על ידי צוות מיומן ומקצועי תוך שמירה קפדנית על מוניטין החברה.

האם אתם יכולים להתחייב להליכי גבייה שלא יפגעו בשמו הטוב של המותג?

שמו הטוב של הלקוח שלנו, מוניטין המותג שלו ויחסיו עם לקוחותיו שלו עומדים בראש מענייננו. גולדנרוד פיננסים מתחייבת לניהול הליכי גבייה הוגנים, מקצועיים ובד בבד רווחיים. אנו מחזיקים בצוות גדול, מיומן וקבוע. הצוות המקצועי של גודנרוד פיננסים מוכשר ומתודרך לביצוע גבייה בהתאם לתרבות הגבייה הנהוגה בפירמה שלכם, בתיאום מלא ושקיפות.

האם אתם נוקטים בהליכי גבייה אגרסיביים?

ברשותה של חברתנו מגוון כלים לגביית חובות בסדרי גודל מגוונים, אנו פועלים בשיטה מדורגת על בסיס שיתוף הפעולה של החייב. גולדנרוד פיננסים עושה כל שבכוחה על מנת להימנע מנקיטה בהליכים משפטיים מול החייב, אנו מציעים מסלולי פירעון חובות מותאמים למצבו של החייב, לגובה החוב, גיל החוב ופרמטרים נוספים. אנו נמנעים מנקיטת הליכי גבייה אגרסיביים שלא לומר גבייה שאינה במסגרת המשפטית והחוקית. גולדנרוד פיננסים מתגאה ביושר, גמישות ומקצועיות ופועלת מתוך מחשבה על שמם הטוב של לקוחותיה.

כמה אחוזים מסך תיק החבויות תוכל הפירמה לקבל על בסיס מזומן?

כל תיק חבויות נבחן בקפידה על ידי הצוות המקצועי של גולדנרוד פיננסים. בהתאם לאופי התיק, גודלו, מורכבותו ותחזיות גבייה אפשריות, אנו מציעים את אחוז הרכישה. הרכישה תעשה על בסיס הון מזומן במידה וחברתנו תמצא כי אכן התיק מתאים לרכישה. כל פירמה הפונה אלינו תוכל ליהנות מניהול חבויות במגוון מסלולים כולל ניהול חבויות בתנאי קונסיגנציה והיוון תזרימי מזומנים מחבויות משפטיות תוך התאמה לצרכי הארגון, אופיו ומטרות הגבייה שלו.

טופס יצירת קשר

שם *

טלפון *

דואר אלקטרוני

הודעה

מפת הגעה

פרטי יצירת קשר

טלפון: 077-5560060