ניהול תיקי חבויות

קיומו של תיק חבויות גדול הוא בעיה מוכרת וידועה במגזר העסקי בישראל. חברות המחזיקות בעשרות ומאות אלפי לקוחות נתקלות בסירוב תשלום וצבירת חובות על בסיס יומיומי כמעט. היווצרותו של תיק חבויות גדול מכביד על משאבי החברה, לוכד הון שאילולא היה תפוס בידי החייבים, ישמש לניהול שוטף, לעידוד צמיחה ולפריון החברה.

אנו מציעים מגוון כלים ופתרונות חדשניים לניהול תיקי חבויות:

רכישת חבויות בפיגור

גולדנרוד פיננסים מאפשרת לפירמה לנהל שירותי גבייה מקצועיים – ללא עלות כספית. אנו מציעים רכישת חבויות בפיגור, לרבות שיקים חוזרים באמצעות הזרמת הון חוזר על בסיס מזומן – ללא תלות בתוצאות הגבייה. בדרך זו אנו לוקחים את הסיכון המלא על עצמנו כולל הוצאות נלוות להליכי הגבייה. חברתכם מחזירה באופן מיידי סכום נכבד מבלי להשקיע משאבים נוספים בהליכי גבייה ארוכים ומסורבלים.

רכישת תיק החבות אינו מנתק את הקשר בין גולדרוד פיננסים לבין הלקוח – אנו פועלים בשיתוף פעולה מלא, עדכון ושקיפות מול לקוחותינו. מעבר לכך, תוכלו בכל שלב למשוך חזרה כל תיק ותיק (בכפוף לתנאי ההסכם) אם תחליטו לעשות כן.

רכישת חבויות בתנאי קונסיגנציה

בנוסף לרכישה מלאה של תיק החבויות, אנו מציגים מסלול בתנאי קונסיגנציה, כלומר – שכרנו ישולם בכפוף לגביה בפועל.

השירות שלנו יכול להתנהל כשלוחה של החברה שלכם או תחת שמה של 'גולדנרוד פיננסים'. כך או כך, הכשרה מקיפה ומקצועית של נציגנו מבטיחה הן גבייה יעילה והן שמירה על מוניטין המותג שלכם. אנו משלבים תסריטי שיחה מדויקים ופועלים בהתאם להנחיות שלכם הן ברמת השיחה עם הלקוח החייב והן ברמת סכום הגבייה, אמצעי הגבייה והתראות טרם נקיטת הליכי גבייה משפטיים וכדומה. 'גולדנרוד פיננסים' פועלת בגמישות, יצירתיות ותוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות מעקב אחר ניהולו של התיק ברמת גיול החבות, מעקב אחר פירעון הסדרי חוב, התאמות בנקים, וניהול מערכת הנהלת חשבונות מפורטת ברמות שונות בהתאם לצורכי הפירמה.

היוון תזרימי מזומנים מחבויות משפטיות

באופן בלתי נמנע, חלק מתיק החבות של חברה בעלת חוב מפוזר יכלול שימוש בכלים משפטיים – הסדרים משפטיים, צווי תשלומים בתיקי הוצאה לפועל, תיקי איחוד וכדומה. חייבים הנמצאים בקטגוריה זו ומשלמים את חובם דרך הסדרים משפטיים לרבות ההוצאה לפועל פורסים את התשלום לתקופה של חודשים ארוכים ואף שנים. החברה נאלצת לשלם לצד ג' (משרד עורכי דין) עבור הטיפול השוטף בתיק, לקבל סכומים מזעריים על חשבון החוב מדי חודש ולקוות כי החייבים לא יפסיקו את התשלום, הזעיר ממילא. התוצאה – הון נעול בידיהם של חייבים, טיפול משפטי ארוך ויקר שמעט אם בכלל שכר בצדו.

'גולדנרוד פיננסים' מציעה לפירמות לרכוש את הטיפול בחבויות משפטיות הגוזלות זמן ומשאבים כספיים. עבור לקוחותינו היתרון הגדול הוא שחרור מהצורך לנהל חבויות משפטיות, קבלת הון זמין על בסיס מזומן והפסקת זליגת כספים לצד ג'. 'גולדנרוד פיננסים' ממשיכה לשמור על קשר הדוק עם חברתכם כולל דיווח על פעילות בתיק החבות, שקיפות מלאה ואפשרות למשיכת תיקי חייבים בכל עת (בכפוף להסכם).

טופס יצירת קשר

שם *

טלפון *

דואר אלקטרוני

הודעה

מפת הגעה

פרטי יצירת קשר

טלפון: 077-5560060